Insekt. Usługi DDD. Zasuwik Robert - Sokołów Podlaski

Insekt. Usługi DDD. Zasuwik Robert

Złota 15
08-300
Sokołów Podlaski (Sokołowski)
Robert Zasuwik
8231221219
Opis:
Pracujemy przy pomocy specjalistycznych sprzętów i środków, które pozwalają nam na sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Głównie działamy na terenie zakładów przetwórstwa cukierniczego, mleczarskiego, mięsnego, farmaceutycznego oraz użyteczności publicznej.
Zlecenia wykonujemy zgodnie z obecnie panującymi wymogami, a środki, których używamy posiadają niezbędne atesty i są zarejestrowane w Państwowym Zakładzie Higieny oraz w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie zawodowe. Służymy Państwu pomocą i profesjonalnym doradztwem. Zakładany przez nas monitoring jest ważny, by sprawdzić jaka jest aktywność szkodników, a w krytycznych sytuacjach zastosować odpowiednie zabiegi dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji.
Każdy zabieg rozpoczynamy od oceny stopnia zagrożenia ze strony szkodników. Dobieramy środki i metody, które najszybciej wyeliminują insekty i przystępujemy do działania. Wszystkie obiekty i pomieszczenia zabezpieczamy, np. za pomocą karmników i chwytaków. Przeciwko owadom biegającym stosujemy pułapki lepowo-feromonowe, detektory i specjalne lampy. Przedmioty te skutecznie przyciągają do siebie insekty, w celu ich likwidacji.

Wystaw recenzję dotyczącą: Insekt. Usługi DDD. Zasuwik Robert
Oceń, przyznając gwiazdki
Oceń, przydzielając firmie gwiazdki
Twoja recenzja musi zawierać co najmniej 15 znaków
Podobne firmy w okolicy
3 km
Insekt. Specjalistyczny zakład DDD. Zasuwik R.
Złota
08-300 Sokołów Podlaski
3 km
Olg-Mar. Deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja
Szeroka 18
08-300 Sokołów Podlaski
4 km
Insekt. Usługi DDD. Zasuwik R.
Siedlecka 61
08-300 Sokołów Podlaski
27 km
DDD Robak (dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja)
Mickiewicza
08-110 Siedlce
27 km
Dez-Der. Łęczycki W.
Narutowicza 12
08-110 Siedlce