Zalesie Mazury Active Spa - Barczewo

Zalesie Mazury Active Spa

Zalesie 12
11-010
Barczewo (Olsztyński)
606306344
89 5148241
89 5148241
Mariusz Czeszejko-Sochacki
7393617378
Inne
Opis:
Nasz ośrodek na Mazurach jest miejscem wyjątkowym z rodzinną atmosferą. Został stworzony do wypoczynku rodzinnego, jak również pobytów grupowych.
Idealne położenie naszego Ośrodka Wypoczynkowego daje wspaniałą możliwość rozkoszowania się ciszą i spokojem podczas wypoczynku nad jeziorem.

Tworząc hotel Spa Mazury dokładnie przeanalizowaliśmy potrzeby naszych Gości i wyszliśmy im naprzeciw. Dzięki temu mamy pewność, że nasza oferta zaspokoi oczekiwania, nawet najbardziej wymagających. Nasze Spa na Mazurach oferuje Państwu zabiegi, które pozwolą Wam oderwać się od codziennych obowiązków, a przy okazji odzyskać pełnię sił witalnych i wewnętrzną harmonię. Ale to nie wszystko sprawdź nas!
Nasz Mazury hotel to również doskonałe miejsce na organizację firmowej imprezy integracyjnej, konferencji. Zgodnie z filozofią Active Spa proponujemy połącznie integracji i konferencji na Mazurach z aktywnym wypoczynkiem. Możemy śmiało powiedzieć, że żadne inne Mazury hotele nie dadzą Państwu tego, co Zalesie Mazury Active Spa.
Wszystkie sale konferencyjne zostały wyposażony w niezbędny i profesjonalny sprzęt, jak np. rzutnik folii i rzutnik multimedialny, flipchart oraz ekran. Istnieje również możliwość zainstalowania białej tablicy suchościeralnej. Sale są w pełni klimatyzowane i zapewniają dostęp do światła słonecznego. Dodatkowo oferujemy oprawę cateringową.


Produkty i usługi:
Posiadamy 5 gabinetów zabiegowych, w tym również pokój masażu dla dwojga. W ofercie znajdują się zabiegi opierające się na naturalnych składnikach, które wykonują nasi specjaliści, co pozwoli Państwu nie tylko oderwać się od codziennych obowiązków, ale i w pełni odzyskać wewnętrzną harmonię i witalne siły. Wszystkie z przeprowadzanych zabiegów to swoisty rytuał, podczas którego dostarczamy klientom niezapomnianych doznań
Uzupełnienie oferty stanowi organizacja wesel, komunii i chrzcin. Kierujemy ją do wszystkich osób, które cenią sobie wygodę i swobodę. Mamy 4 sale weselne mieszczące od 20 do 150 osób
Wystaw recenzję dotyczącą: Zalesie Mazury Active Spa
Oceń, przyznając gwiazdki
Oceń, przydzielając firmie gwiazdki
Twoja recenzja musi zawierać co najmniej 15 znaków
Podobne firmy w okolicy
17 km
Rancho Zrębice
Leśna 39
42-256 Olsztyn
18 km
Sniper. Imprezy integracyjne
al. Warszawska 107 lok. 6
10-701 Olsztyn