Megamet - bezpieczne zawiesia - Głogówek

Opis:
Potrzebujesz solidnych i wytrzymałych zawiesi do uzupełnienia wyposażenia urządzenia dźwigowego żurawia, cięgnika lub suwnicy? A może Twoja praca polega na zawieszaniu, obwiązywaniu i podtrzymywaniu podnoszonego ładunku za pomocą zawiesi i szukasz takich, które posłużą Ci przez długie lata oraz będą wyrózniały się najwyższą klasą i dokładnym wykonaniem? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś, gdyż nasza firma zajmuje się produkcją bezpiecznych i solidnych zawiesi.
Wszystkie nasze towary spełniają restrykcyjne, najwyższe standardy, co potwierdzamy i dokumentujemy atestami. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, dzięki której dbamy o krótki czas realizacji oraz specjalistyczną pomoc w wyborze najodpowiedniejszych materiałów.
W naszej ofercie posiadamy przede wszystkie zawiesie łańcuchowe, linowe i poliestrowe, które produkujemy z wielką precyzją od wielu lat.
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą naszej firmy - koniecznie wejdź na stronę naszej firmy i dopasuj idealne dla Ciebie produkty, a na pewno będziesz zadowolony z udanego zakupu!


Produkty i usługi:
zawiesia łańcuchowe
uchwyty do kręgów betonowych
uchwyty do kręgów
łańcuchy ogniwowe
napinacze łańcuchowe
Wystaw recenzję dotyczącą: Megamet - bezpieczne zawiesia
Oceń, przyznając gwiazdki
Oceń, przydzielając firmie gwiazdki
Twoja recenzja musi zawierać co najmniej 15 znaków
Podobne firmy w okolicy
22 km
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "A-Z"
Głubczycka 5b
47-200 Kędzierzyn-Koźle