Sobstyl Krzysztof. Hurtownia art. pościelowych - Lubrza

Opis:
Od początku naszej działalności specjalizujemy się w sprzedaży wyrobów pościelowych.
W naszym podstawowym asortymencie znajdą Państwo między innymi kołdry, poduszki, prześcieradła, koce, ręczniki i produkty antyalergiczne.
Jesteśmy dystrybutorem najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek działających w branży tekstylnej na polskim rynku:
ELWAY, Matex, Eurofirany, Ziplar, Arion, Zwoltex, Detexpol, AMW, Europuch, Wyroby Disney, Euromat, Ortex, BBK (dawniej LPP).
Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości wyrobów, które oferujemy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem realizujący powierzone zadania. Wiemy, że zadowolenie i satysfakcja naszych klientów są najlepszą wizytówką naszej firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Nasza szeroka oferta jest dostosowywana do zmieniającego się rynku oraz oczekiwań naszych klientów. Staramy się ją na bieżąco uzupełniać o artykuły, o które dopytują klienci. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną. Prowadzimy także regeneracje wyrobów z pierza m.in. pranie, czyszczenie itp. Nasze produkty doskonale sprawdzają się w mieszkaniach prywatnych, a także w hotelach, restauracjach, szpitalach czy też domkach wczasowych.

Wystaw recenzję dotyczącą: Sobstyl Krzysztof. Hurtownia art. pościelowych
Oceń, przyznając gwiazdki
Oceń, przydzielając firmie gwiazdki
Twoja recenzja musi zawierać co najmniej 15 znaków
Podobne firmy w okolicy
9 km
Drosek
Włoska 11
48-200 Prudnik
16 km
Matex. Producent wyrobów pościelowych. Kunert Monika
3 Maja 40
48-250 Głogówek
21 km
Małysiak Krystyna. Artykuły pościelowe
Góry Świętej Anny 4
48-340 Głuchołazy
29 km
Cuper Teodor. Pościel, ręczniki
Drzymały
47-300 Krapkowice