Bud-Mar s.c. Mazur - Ożarów

Opis:
Siedziba firmy Bud-Mar zlokalizowana jest w Ożarowie, na terenie powiatu opatowskiego, w województwie świętokrzyskim. Istniejemy na rynku w branży budowlanej od 1998 roku, zaopatrując klientów w niezbędne materiały budowlane.
Dla naszej firmy przygotowaliśmy bogatą ofertę z zakresu materiałów budowlanych. Zaopatrujemy klientów w niezbędne produkty do realizacji inwestycji, w tym domów jednorodzinnych i obiektów handlowych.

Dysponujemy suchymi zaprawami budowlanymi. Prowadzimy sprzedaż cementu oraz wapna wysokiej jakości. W ofercie mamy szeroki wybór pustaków oraz cegieł.

Z zakresu artykułów budowlanych proponujemy także zastosowanie specjalistycznych klejów oraz tynków. Przygotowaliśmy ofertę dotyczącą farb, a także lakierów.

W dodatku zaopatrujemy klientów w kostkę brukową. Posiadamy materiały, które będą przydatne podczas instalacji hydroizolacji. Dysponujemy foliami budowlanymi. Zajmujemy się także sprzedażą narzędzi i rur do kanalizacji, które mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz.

Oferujemy produkty z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej. Proponujemy wysokiej jakości żaluzje, a także rolety.

Nasi pracownicy podejmą się zadań związanych z pomiarami. świadczymy usługi w zakresie transportu materiałów budowlanych w bezpieczny sposób na miejsce wskazane przez klienta. W razie konieczności, klienci mogą skorzystać z naszych specjalistycznych pojazdów z dźwigiem.

Jako firma istniejemy na rynku od wielu lat. Obserwujemy aktualny rynek i na bieżąco poszerzamy swoją ofertę o kolejne propozycje.

Udzielamy fachowych porad technicznych. Nasi pracownicy pomogą także w wyborze odpowiednich produktów. Realizujemy zlecenia szybko i sprawnie. Przygotowaliśmy ofertę w taki sposób, aby kompleksowo obsłużyć klientów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, analizując osobno każdy przypadek.

Do tej pory zrealizowaliśmy wiele zleceń terminowo, a nasi klienci byli usatysfakcjonowani.

Zachęcamy do współpracy.

Wystaw recenzję dotyczącą: Bud-Mar s.c. Mazur
Oceń, przyznając gwiazdki
Oceń, przydzielając firmie gwiazdki
Twoja recenzja musi zawierać co najmniej 15 znaków
Podobne firmy w okolicy
75 mt
Bud-Mar s.c. Marek Mazur
Kolejowa 121
27-530 Ożarów
2 km
Haga. Centrum materiałów budowlanych i wykończeniowych
Ostrowiecka 29
27-530 Ożarów
14 km
Sand. PHU. Dąbrowski A.
Radomska 29
23-235 Annopol
19 km
Stachura
Kościuszki 47 b
27-500 Opatów
22 km
Lipiec. PHU. Lipiec D.
Armii Krajowej 6
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
22 km
Jared. PH. Materiały budowlane, opał, nawozy
Armii Ludowej 6
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski