Patryk Ignacek - Katowice

Opis:
Nazywam się Patryk Ignacek. Specjalizuję się w świadczeniu wysokiej jakości usług przewozowych nowoczesnym samochodem. Przez całą dobę służę Państwu fachowym wsparciem w zakresie m.in. bezpiecznego przewozu osób na lotnisku. Usługi świadczę na najwyższym poziomie. Moja firma znajduje się w Katowicach.
Szukasz taniego transportu na lotnisko lub w inne miejsce? Zależy Ci na bezpiecznym dostaniu się do celu? Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną. a otrzymasz usługę wysokiej jakości, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Zlecenia transportowe przyjmuję o każdej porze dnia i nocy, służąc fachową i kompetentną obsługą. Zapewniamy kompleksowe wsparcie obejmujące również pomoc w załadunki i rozładunku. Specjalizuję się w bezpiecznym transporcie osób oraz szybkim przewozie przesyłek.

Do Państwa dyspozycji oddaję nowego, pięcioosobowego Opla Vivaro wyposażonego w klimatyzację oraz komfortowe fotele zapewniające wygodę na najwyższym poziomie. Przestrzeń załadunkowa pozwala przewozić co najmniej 2 palety euro. Auto posiada również hak, przyczepę oraz platformę załadunkową na dachu. Sprawnie przewożę długie elementy. Ponadto umożliwiamy skorzystanie z nowej Daci Duster. Mając na uwadze Państwa komfort wystawiam faktury.

Zapraszam do kontaktu.


Produkty i usługi:
taxi na lotnisko
tani transport na lotnisko
przewóz osób na lotnisko
Wystaw recenzję dotyczącą: Patryk Ignacek
Oceń, przyznając gwiazdki
Oceń, przydzielając firmie gwiazdki
Twoja recenzja musi zawierać co najmniej 15 znaków
Podobne firmy w okolicy
431 mt
Juda Piotr. FHU. Taxi osobowe
bpa Adamskiego 12
40-069 Katowice
437 mt
Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe Sp. z o.o.
Dudy-Gracza 12
40-008 Katowice
437 mt
Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe
Dudy-Gracza 12
40-008 Katowice
490 mt
Radio-Taxi
Dąbrówki 13
40-081 Katowice
577 mt
Ciesielski Ryszard. Taksówka osobowa
Sokolska 33 lok. 112
40-086 Katowice
661 mt
Taxi
Dworcowa 1
40-012 Katowice