Figaro Park. Restauracja - Warszawa

Opis:
Niewątpliwym atutem naszej restauracji jest jej lokalizacja. Piękny park w centrum stolicy sprawia, że można odgrodzić się od zgiełku miasta i zjeść obiad w ciszy oraz spokoju. W restauracji panuje niepowtarzalny nastrój, można u nas na chwilę oderwać się od codzienności. Zapewniamy, że wizyta stanie się niezapomniana.
Zatrudniamy kadrę doświadczonych kucharzy, którzy zadbają o Państwa wrażenia kulinarne. U nas mają Państwo możliwość skosztowania niepowtarzalnych dań. Wszystkie potrawy przygotowujemy starannie i pasją, używając do tego jedynie sprawdzonych i zawsze świeżych składników najwyższej jakości. Kuchnią zarządza mistrz Krzysztof Kowalski, który bogate doświadczenie zawodowe zdobywał gotując między innymi dla gwiazd kina, czy też prezydentów państw. Natomiast o Państwa komfort oraz kompleksową obsługę zatroszczą się nasi wykwalifikowani kelnerzy.
Zajmujemy się również organizacją imprez okolicznościowych oraz różnego rodzaju eventów. Nasza restauracja jest idealnym miejscem na przygotowanie przyjęcia weselnego. Niezwykły nastrój oraz piękna okolica sprawiają, że będzie to wesele jak z bajki. W okresie letnim podejmujemy się organizacji przyjęć do 250 gości.

Wystaw recenzję dotyczącą: Figaro Park. Restauracja
Oceń, przyznając gwiazdki
Oceń, przydzielając firmie gwiazdki
Twoja recenzja musi zawierać co najmniej 15 znaków
Podobne firmy w okolicy
677 mt
Restauracje Warszawa
Łotewska 17/2
03-918 Warszawa
756 mt
Dom Polski. Restauracja
Francuska 11
03-906 Warszawa
957 mt
Polish Flour
6B Dąbrowiecka
03-936 Warszawa
2 km
Aromat. Restauracja. Imprezy okolicznościowe. Krzysztof, Jarosław Kluczek
al. Stanów Zjednoczonych 32 lok. 13
04-036 Warszawa
2 km
May-May. Restauracja
Ostrzycka 2/4
04-035 Warszawa
2 km
Cafe Orion Restaurant. Kurpiel A.
Egipska 7
03-977 Warszawa