Fu Adrian Czyszczenie I Renowacja Nagrobków - Toruń

5 4
Fu Adrian Czyszczenie I Renowacja Nagrobków 5

Fu Adrian Czyszczenie I Renowacja Nagrobków

Matejki
87-100
Mariusz Nowakowski
2012
8791160513
Inne
2
Opis:
Prowadzę czyszczenie i renowację nagrobków, podnoszenie i poziomowanie zapadniętych pomników, malowanie liter, płotków, posiadamy i wstawiamy składane Atestowane ławki przy grobowe,zmieniamy stare tabliczki z danymi na ściankach lub dokładamy nową tabliczkę na płycie np.z osobą nowo zmarłą, możliwość położenia kostki, itp. Prowadzimy również stałą całoroczna opiekę nad grobem-(Odśnieżanie, grabienie, pielenie, podlewanie, wymiana i zapalanie kwiatów zniczy, itp) Na życzenie po wykonanej pracy robimy zdjęcia i wysyłamy drogą mailową. Do mycia pomników nie używamy chemii ani kwasów.

Produkty i usługi:
Robię prawie wszystko co jest związane z grobami
4 recenzji dotyczących Fu Adrian Czyszczenie I Renowacja Nagrobków

W firmie Adrian zamówiłam - na odległość z Warszawy - usługę czyszczenia, podniesienia, renowacji pomnika i układanie kostki wokół grobu wraz z obrzeżami - wszystko zostało wykonane profesjonalnie - przy tym solidnie i szybko. Gorąco polecam. Z szacunkiem dla wykonawcy Maria Sokołowska

Polecam! Usługa wykonana już drugi raz i ponownie jestem bardzo zadowolona. Szybko, tanio, solidnie nawet gdy nie ma wody na cmentarzu. Grób został umyty, jego otoczenie dokładnie oczyszczone z liści. Na pewno skorzystam ponownie.

Usługa czyszczenia i naprawy pomnika wykonana bardzo solidnie i szybko. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Porządnie wypielone i wygrabione otoczenie grobu z dojazdem na cmentarz oddalony około 50 km od Torunia. Zlecona usługa udokumentowana była przesłanymi zdjęciami, stan przed i po uporządkowaniu. Naprawdę polecam. W przypadku kolejnej potrzeby chętnie skorzystam ponownie z usług. Wałcz

SERDECZNIE POLECAM USŁUGI FIRMY ADRIAN. Prace wykonane rzetelnie, solidnie, fachowo i w przystępnej cenie. Bardzo dobry kontakt z firmą. Dziękuję za profesjonalnie wykonaną usługę. Na pewno w przyszłości skorzystam ponownie z usług tej firmy. POLECAM!

Wystaw recenzję dotyczącą: Fu Adrian Czyszczenie I Renowacja Nagrobków
Oceń, przyznając gwiazdki
Oceń, przydzielając firmie gwiazdki
Twoja recenzja musi zawierać co najmniej 15 znaków
Podobne firmy w okolicy
3 km
Centralny Cmentarz Komunalny. Administracja
Grudziądzka 192
87-100 Toruń
33 km
Cmentarz Komunalny
Marcinkowskiego
88-100 Inowrocław
35 km
Cmentarz
Wiślana
85-773 Bydgoszcz
42 km
Cmentarz nowofarny
Artyleryjska 10
85-680 Bydgoszcz
42 km
Cmentarz ewangelicko - augsburski
Zaświat 6
85-685 Bydgoszcz
42 km
Cmentarz NSPJ
Ludwikowo 2
85-502 Bydgoszcz