About Us

Nasza misja: Pomagać ludziom w odkrywaniu najlepszych lokalnych firm


Czym jest MisterWhat?

MisterWhat to wyszukiwarka lokalnych rekomendacji.

Założony w 2009 r. MisterWhat jest obecnie dostępny w 13 krajach i korzysta z niego ponad 7 milionów pojedynczych użytkowników miesięcznie.

Każdego dnia czynimy co w naszej mocy, aby:
  • ułatwiać znajdowanie właściwych lokalnych usług, gdy tylko są potrzebne
  • wspierać lokalne firmy w docieraniu do nowych klientów

Użytkownicy odwiedzają MisterWhat, aby znaleźć polecane lokalne przedsiębiorstwa, takie jak restauracje sushi, lekarze, siłownie czy hydraulicy.

Właściciele/kierownicy firm mogą założyć bezpłatne konto, aby utworzyć profil firmy i dotrzeć do swoich klientów.

MisterWhat na świecie


* We Włoszech: MisterImprese.it

8 punktów, które sprawiają, że MisterWhat jest wyjątkowy

  1. MisterWhat jest w 100% bezpłatny, bez żadnych haczyków.
  2. Jeżeli jesteś właścicielem lub kierownikiem firmy, utworzenie jej profilu zajmie Ci tylko 5 minut.
  3. Wielu naszych konkurentów pobiera opłaty od firm, aby wyświetlały się na szczycie rankingu. My nie. Wierzymy, że firmy powinny być na szczycie, gdyż na to zasługują i oferują wyjątkowe usługi, a nie ze względu na duże możliwości finansowe.
  4. Tworząc ranking lokalnych przedsiębiorstw, MisterWhat korzysta z zautomatyzowanego oprogramowania. Uwzględnia ono dziesiątki wskaźników, aby ustalić pozycję rankingową każdej firmy.
  5. Aby zagwarantować jakość i rzetelność danych, sprawdzamy każdy profil firmowy utworzony na MisterWhat w ciągu 24 godzin od publikacji.
  6. Dzięki naszej technologii tworzymy ranking najlepszych i najbardziej pomocnych recenzji.
  7. Wsłuchujemy się w Wasze opinie. Nieustannie działamy, aby udoskonalić naszą usługę, dodając nowe funkcjonalności, które przysporzą Ci korzyści i poprawią Twój komfort.
  8. Twoja prywatność jest naszym priorytetem. Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz usunąć profil, a niezwłocznie spełnimy Twoją prośbę.

Nasze wartości

MisterWhat tworzony jest przez różnorodny zespół utalentowanych osób, które współpracują, kierując się spójnym systemem wartości.

Nasze wartości takie jak orientacja na klienta, doskonałość, uczciwość, innowacyjność, szybkość czy wysoka jakość nadają ramy wszystkim naszym działaniom. Są obecne w każdej prowadzonej przez nas rozmowie, każdej podejmowanej decyzji i w każdej interakcji zarówno pomiędzy członkami zespołu, jak i z użytkownikami.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowane i doświadczone osoby, z których pomocą osiągamy nasze cele, oferując usługę na najwyższym poziomie.

Członkowie zespołu to wykwalifikowani profesjonaliści reprezentujący różnorodne specjalizacje w zakresie programowania aplikacji internetowych i mobilnych, analizy dużych zbiorów, przetwarzania danych, prawa, operacji internetowych, marketingu internetowego, wsparcia klienta oraz języków obcych.Copyright © 2017 Fabulabs S.p.a., Via Ticinello 22, 27100, Pavia, Italy

Kontakt


Fabulabs S.p.a.
E-mail:
Fax: +39 0382 049305
Address: Via Ticinello 22, 27100 Pavia - Italy