Mw Gsm. Woźniak M. - Brwinów

1 1
Mw Gsm. Woźniak M. 1
Opis:
Siedziba naszej firmy Mw GSM znajduje się w Parzniewie, w powiecie pruszkowskim, w województwie mazowieckim. Drugi punkt w Pruszkowie Al.Niepodległości 9 firmę prowadzimy od 2014 roku. Właścicielem firmy jest Marcin Woźniak.
Profesjonalne zaplecze serwisowe pozwala nam na wykonywanie napraw pogwarancyjnych na najwyższym poziomie oraz w krótkim czasie – na telefonach, tabletach i nawigacjach GPS znamy się jak mało kto. Serwisujemy niemal wszystkie marki i modele telefonów tabletów i nawigacji GPS, dostępnych na rynku. Jeżeli masz problem z telefonem,tabletem lub gps – przyjdź do nas. Jeżeli ktoś powiedział Ci że czegoś nie da się zrobić – przyjdź do nas.

1 recenzja dotycząca Mw Gsm. Woźniak M.

Zakład jest notorycznie zamknięty, właściciel skraca godziny pracy za pomocą przylepienia kartki do drzwi, wyjeżdża po dziecko do szkoły bądź po obiad w godzinach pracy. Nie wywiązuje się z obiecanych terminów, nie odbiera telefonów. Naprawy skomplikowanych współczesnych urządzeń wykonuje na kolanie w swoim niedoświetlonym małym kantorku, obsługując jednocześnie innych klientów. Podczas wymiany tylnego pękniętego szkła w IPhone 8 uszkodził obiektywy aparatu oraz zalepił klejem mikrofon. Aparat przestał łapać ostrość, a mikrofon nagrywa tylko szum. Właściciel serwisu nie poczuwa się do realizacji gwarancji i naprawienia wyrządzonych szkód. Sprawa znajdzie finał w sądzie. To miejsce należy omijać szerokim łukiem, a na pewno nie powierzać jakichkolwiek urządzeń, które w obecnych czasach są dosyć drogie i skomplikowane, jeśli nie chcecie, by zostały zniszczone.

Wystaw recenzję dotyczącą: Mw Gsm. Woźniak M.
Oceń, przyznając gwiazdki
Oceń, przydzielając firmie gwiazdki
Twoja recenzja musi zawierać co najmniej 15 znaków
Podobne firmy w okolicy
5 km
Euro-Phone Sp. z o.o.
al. Tysiąclecia 7
05-820 Piastów
10 km
GSM-Gate
Połczyńska 103
01-303 Warszawa
12 km
Salon partner Orange
Człuchowska 25
01-360 Warszawa
13 km
Ahoj GSM. Punkt serwisowania telefonów
Połczyńska 4
01-378 Warszawa
13 km
Era. Autoryzowany punkt sprzedaży
Górczewska 212/226
01-460 Warszawa
13 km
Plus. Telefony komórkowe
Górczewska 212/226
01-460 Warszawa