Żwir-Trans s.c. S. I. Szyszko - Jonkowo

Opis:
Siedziba naszej firmy Żwir-Trans znajduje się w Mątkach, w powiecie olsztyńskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1992 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Właściciele przedsiębiorstwa to Sławomir i Izabela Szyszko.
Głównym aspektem prowadzonej przez nas działalności jest wydobywanie i transport materiałów sypkich, do których można zaliczyć między innymi kamień, piasek i żwir. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu robót ziemnych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu wszelkie prace przebiegają szybko i sprawnie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
Klientom oferujemy szeroki wybór piasku i żwiru o różnej gramaturze. Prowadzimy też sprzedaż pospółki nienormowanej. Oferowane przez naszą firmę kruszywa idealnie sprawdzają się w branży drogownictwa i budownictwa. Gwarantujemy wysoką jakość kruszyw i atrakcyjne ceny. Ofertę kierujemy do osób fizycznych i firm.
Jesteśmy w stanie przewieźć i rozładować wysokotonażowe materiały nawet w trudno dostępne miejsca. Dysponujemy samochodem marki Volvo z napędem 8x6, 2 pojazdami marki Scania z napędem 6x6 i wywrotkami trójstronnymi. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Wszystko to sprawia, że możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.
W wykonywanych przez nas prac ziemnych należy zaliczyć wykopy i nasypy, usługi niwelacje oraz rekultywacje terenu. Ponadto budujemy drogi gruntowe i zajmujemy się stabilizacją podłoża. Świadczymy usługi w zakresie rozbiórek wiaduktów i mostów. Uzupełnienie oferty stanowią wyburzenia metodą minerską. Prace wykonujemy zawsze z pełnym zaangażowaniem i dbałością o najmniejsze szczegóły.
Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Wystaw recenzję dotyczącą: Żwir-Trans s.c. S. I. Szyszko
Oceń, przyznając gwiazdki
Oceń, przydzielając firmie gwiazdki
Twoja recenzja musi zawierać co najmniej 15 znaków
Podobne firmy w okolicy
3 km
Majka Mirosław. Roboty ziemne
ks. Hanowskiego 26 lok. 3
11-042 Jonkowo
5 km
J-Bud Sp. z o.o.
29a
10-041 Olsztyn
9 km
Centbet. Prace budowlane i ziemne
Olsztyńska 14c
11-001 Dywity
11 km
Janysz Paweł. Zmechanizowane roboty ziemne
Bławatna 3
10-862 Olsztyn
15 km
At-Os. Roboty ziemne, transportowe
Barcza 21 lok. 45
10-685 Olsztyn