POMOC DROGOWA LAWETA HOLOWANIE NIEMCY ŚWIECKO SŁUBICE BERLIN HANNOVER MAGDEBURG HAMBURG 24h - Słubice

POMOC DROGOWA LAWETA HOLOWANIE NIEMCY ŚWIECKO SŁUBICE BERLIN HANNOVER MAGDEBURG HAMBURG 24h

Paderewskiego 1
69-100
Słubice (Słubicki)
5991842428
Inne
Opis:
Holowanie Niemcy

Awaria samochodu w trasie to bardzo stresująca sytuacja, zwłaszcza gdy zdarzy się w obcym państwie takim jak Niemcy. Nie panikuj jednak i śmiało dzwoń do nas - Laweta Słubice oferuje kompleksową pomoc drogową, holowanie oraz transport lawetą z Niemiec do Polski. Nasza pomoc drogowa działa na terenie całego kraju. Współpracujemy przy tym z firmą MOTOEXPERT, dzięki czemu jesteśmy na miejscu błyskawicznie i pomagamy uzyskać odszkodowanie. Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych i małych aut dostawczych. Jeśli więc potrzebna Ci laweta Niemcy, śmiało dzwoń pod numer +48 604 381 555.

Pomoc drogowa Niemcy - dlaczego warto zadzwonić akurat do nas?
Jest przynajmniej kilka powodów, dla których to właśnie nasza firma powinna być Twoim pierwszym wyborem w kwestii pomocy drogowej w Niemczech. Oto one:
* Zawsze dostępni - jesteśmy na Twoje wezwanie 24h/7, przez cały rok.
* Szybka reakcja - ruszamy do Ciebie od razu po przyjęciu zgłoszenia - na miejscu jesteśmy już w kilkanaście minut (dotyczy okolic Magdeburga).
* Profesjonalizm - nasza auto pomoc operuje na nowoczesnym sprzęcie pozwalającym przeprowadzić całą operację szybko i sprawnie - drobne usterki naprawiamy na miejscu, a holowanie i transport lawetą proponujemy tylko wtedy, gdy tego naprawdę potrzebujesz. O jakości naszych usług świadczą w pełni pozytywne opinie wystawiane przez naszych dotychczasowych Klientów.
* Własny warsztat - jako jedna z nielicznych firm zajmujących się pomocą drogową dysponujemy własnym, w pełni wyposażonym warsztatem samochodowym zlokalizowanym w niewielkiej odległości od granicy z Niemcami.
* Najlepsze ceny - nasze usługi należą do najtańszych w Niemczech. Tylko tyle i aż tyle.
Pomoc drogowa, holowanie i laweta w Niemczech.

Co jeszcze możemy zaoferować? M.in. pomoc w znalezieniu auta zastępczego, przewóz uszkodzonego samochodu do dowolnego miejsca w Polsce oraz odwiezienie Ciebie i do 6 Twoich pasażerów do Polski. Wciąż się wahasz? Sprawdź, co mają o nas do powiedzenia nasi Klienci i dzwoń śmiało!

Wystaw recenzję dotyczącą: POMOC DROGOWA LAWETA HOLOWANIE NIEMCY ŚWIECKO SŁUBICE BERLIN HANNOVER MAGDEBURG HAMBURG 24h
Oceń, przyznając gwiazdki
Oceń, przydzielając firmie gwiazdki
Twoja recenzja musi zawierać co najmniej 15 znaków
Podobne firmy w okolicy
58 km
Adkar. Pomoc drogowa, holowanie pojazdów
Kostrzyńska 76
66-400 Gorzów Wielkopolski
58 km
Adkar. J. Zarzycki
Kostrzyńska 76
66-400 Gorzów Wielkopolski